Aktuality Zobraziť všetky
Naše programy

Sprav zo Slovenska Dobrú krajinu

Pridajte sa ku komunite, ktorá mení svet okolo seba

Chcem vedieť viac o programe

Daj srdce pre deti, ktoré to nemajú ľahké

Charitatívny projekt Srdce pre deti pomáha deťom v nepriaznivej zdravotnej alebo sociálnej situácii. Ak vo svojom okolí poznáte dieťa, ktoré potrebuje pomoc, dajte o nás vedieť jeho blízkym.

Chcem vedieť viac o programe

Postav Naše Mesto na nohy

Tisíce dobrovoľníkov z firiem a z verejnosti sa každý rok zapájajú do najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe - Naše Mesto.

Chcem vedieť viac o programe

Expertné poradenstvo zdarma

Väčšina neziskových organizácií, ktoré riešia sociálne problémy, nemá prístup k profesionálnym službám v oblasti marketingu, technológií, manažmentu, ľudských zdrojov a iných, ktoré potrebujú pre efektívnejšie napĺňanie svojho poslania.

Chcem vedieť viac o programe

Nepočujúci rozbehli svoj biznis a ponúkajú svoje služby

Pre ľudí so sluchovým postihnutím je samozamestnanie prístupnejší spôsob, ako si zaistiť príjem, keďže komunikácia so zamestnávateľom je pre nich náročná a niekedy nezvládnuteľná.

Chcem vedieť viac o programe

Inšpiruj sa a staň sa štedrým darcom

Prinášame vám inšpirácie z oblasti individuálnej filantropie. Presvedčte sa, koľko dobra sa na Slovensku deje vďaka štedrým darcom, ktorí chcú zlepšovať svet (nielen) okolo seba.

Chcem vedieť viac o programe

Generácia 3.0

Oceníme a zviditeľníme najlepšie vzdelávacie prístupy na Slovensku. Aby každé dieťa a mladý človek mali možnosť naplniť svoj potenciál.

Chcem vedieť viac o programe

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky