Čo sme spravili za posledný mesiac v boji proti korupcii?

Prehľad aktivít Fondu pre transparentné Slovensko, podporených organizácií a pozvánky na podujatia.

Skvelé správy - v najbližších mesiacoch začíname šíriť model Fondu pre transparentné Slovensko aj do susedných krajín V4. Meniť k lepšiemu Slovensko je však stále našou prioritou a pokiaľ to cítite podobne, máme pre vás (minimálne) päť dôvodov, prečo je skvelé pridať sa k nám. Členstvom vo Fonde získate niekoľko zaujímavých výhod: pozitívnu reputáciu, možnosť spraviť niečo dobré pre svoju krajinu či prístup ku komunity inšpiratívnych ľudí.

Novinky z podporených projektov

INEKO oznámilo víťazov tretieho ročníka ocenenia nemocníc podľa vybraných ukazovateľov spokojnosti pacientov, kvality poskytovanej zdravotnej starostlivosti, hospodárenia a transparentnosti.

Aliancia Fair-play vo svojom blogu opisuje, ako prebieha trestné stíhanie obzvlášť závažných zločinov v prípade, keď polícia okrem trestného podania dostane aj dôkazy "na podnose".

Transparency International Slovensko sa zúčastnili festivalu Jeden svet s vlastnou festivalou kategóriou "Hovoriť striebro, mlčať zlato?" o príbehoch ľudí, ktorí sa rozhodli nahlásiť nekalé konanie. Jeho súčasťou bola aj diskusia "Odvaha nemlčať", ktorej záznam si môžete pozrieť online.

Pozývame na tieto skvelé podujatia

Keď chceme žiť v slušnejšej krajine, veľmi záleží na tom, či sa nám podarí spojiť čo najviac podporovateľov. Pripojte i Vašu firmu k Fondu pre transparentné Slovensko. Ak máte akékoľvek otázky, ktoré súvisia s možnosťou stať sa členom Fondu, prosím, kontaktujte Radanu Deščíkovú, administrátorku fondu a programovú manažérku Nadácie Pontis, e-mailom: radana.descikova@nadaciapontis.sk alebo telefonicky na čísle: 0918 580 097. 

 

Súvisiace články

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky