Email marketing: Ako správne komunikovať prostredníctvom hromadného emailu

Na marcovom tréningu sa dozviete ako napísať, načasovať a nastaviť hromadné emaily.

Pozývame vás na celodenné školenie určené neziskovým organizáciám, na ktorom sa naučíte ako správne a efektívne používať hromadný email ako komunikačný kanál. Školenie obsahuje aj praktické precvičenie zručností pri zostavovaní účinného mailingu. Nezabudnite si preto priniesť so sebou vlastný notebook.

Dátum: 27.3.2018

Čas: 9:00 – 16:00

Miesto: Polus Tower A, Vajnorská 100/A, Bratislava, Pivovary Topvar, a.s.

Kapacita: 14 miest

Školiteľ: Viliam Bendík, spoločnosť direct AdWise

Program: 

  1. Email marketing ako efektívny komunikačný nástroj
  2. Zber a správa kontaktov
  3. Tvorba a koncepcia emailov (+ praktická časť)
  4. Správne načasovanie posielania emailov
  5. Technické riešenia pre posielanie emailov (ESP)

Profil školiteľa: 

V oblasti reklamy, marketingu a predaja má viac ako 18-ročné skúsenosti. V minulosti sa venoval projektom v oblasti telekomunikácií a online stratégií.

Významne sa podieľal na návrhu a implementácii komplexnej eCommerce stratégie pre spoločnosť T-Mobile Slovakia. Bol členom medzinárodného tímu T-Mobile International pre stratégiu CRM v ôsmich európskych krajinách. Po dlhoročnej práci pre Deutsche Telekom viedol operatívu a marketing v slovenskej pobočke spoločnosti Microsoft. V súčasnej dobe sa venuje poradenstvu v oblasti marketingu, komunikačných stratégií a predaja pre segment malých a stredných podnikov i veľkých spoločností v regióne Európy a severnej Ameriky.

Okrem konzultačnej praxe sa venuje vo voľnom čase amatérskemu filmu. Jeho prvý celovečerný dokument z prostredia ultrabehu vo Vysokých Tatrách - 12CH VYSOKÉ TATRY TRAIL získal niekoľko ocenení na domácich festivaloch horských filmov.

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/viliambendikcv Twitter: https://twitter.com/ViliamBendik 

Instagram: https://www.instagram.com/bendikskfilms VIMEO: https://vimeo.com/bendiksk

 

Prihlasovací formulár:

Kapacita tréningu je 14 miest, pričom za jednu mimovládnu organizáciu sa môže prihlásiť jeden zamestnanec. V prípade, že tréning nebude plne obsadený, v prihlasovacom formulári je možnosť zaznačiť, aby sme Vás kontaktovali, pokiaľ máte záujem prísť viacerí. Termín prihlasovania je do 15.3.2018.  Účastníci, ktorí sa prihlásia po zaplnení kurzu budú evidovaní ako náhradníci a kontaktovaní iba v prípade, že sa uvoľní miesto. Formulár teda odporúčame v každom prípade vyplniť, často sa stáva, že sa niekto na poslednú chvíľu odhlási.

Pro Bono partner tohto školenia

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningy

 

Partner aktivity Pro Bono tréningy

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky