Kabinet SILENZIO v dobročinnej aukcii v prospech Generácie 3.0

Robert Hromec venoval nultý kus svojho unikátneho nábytku do dobročinnej aukcie. Výťažok pôjde na podporu Generácie 3.0.

Robert Hromec je jeden z najvýznamnejších slovenských výtvarníkov súčasnosti. Jeho výstavy si pozreli tisícky milovníkov umenia po celom svete a jeho diela sú súčasťou prestížnych zbierok doma a v zahraničí. Zároveň je to filantrop s veľkým srdcom. Svoje unikátne dielo – kabinet SILENZIO venoval do dobročinnej aukcie v prospech Generácie 3.0.

SILENZIO vzniklo na objednávku prestížnej dizajnérskej značky Laura Meroni. Ide o dizajnový kabinet – skrinku, ktorú vlastní len niekoľko ľudí na svete, medzi inými napríklad aj arabský šejk. Do dobročinnej aukcie venoval nultý kus.

Aj vďaka výťažku z charitatívnej aukcie bude možné zapojiť do spolupráce špičkových odborníkov a vybrať kvalitné projekty na ďalšiu celoročnú spoluprácu. Pre bližšie informácie, prosím, kontaktujte koordinátorku Juditu Majerovú na judita.majerova@nadaciapontis.sk. Pozrite si aj technickú špecifikáciu nábytku. 

Aukcia sa uskutoční v utorok 23. januára 2018 v Galérii Nedbalka v Bratislave.

Nadácia Pontis si veľmi váži nezištnú pomoc Roberta Hromca a jeho záujem prispieť ku zlepšeniu vzdelávania na Slovensku.

 

Dar prijímame v súlade s naším etickým kódexom.

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky