Každý môže pomáhať

Každá veková skupina má možnosť nájsť si vhodnú dobrovoľnícku aktivitu

Moderátor:
So zámerom ukázať, že každá veková skupina má možnosť nájsť si vhodnú dobrovoľnícku aktivitu, sa uskutoční zajtra v Bratislave podujatie s názvom Tvoja denná dávka dobrovoľníctva a predstavia sa ňom rôzne občianske združenia zamerané na dobrovoľnícke aktivity. Informuje Slavomíra Kissová, PR manažérka občianske združenie C.A.R.D.O., ktoré spolu s Nadáciou Pontis a Radou mládeže Slovenska podujatie organizujú.
Kissová:
Podujatie je zamerané na budovanie myšlienky dobrovoľníctva ako základ zdravej spoločnosti. Je vôbec prvým podujatím takéhoto druhu, ktoré sa koná na Slovensku. 
Moderátor:
Na podujatí budú zastúpené organizácie, ktoré bude reprezentovať ponuky na dobrovoľnícke aktivity rôznych skupín verejnosti. O dobrovoľníctve sa podľa Slavomíry Kissovej nebude iba hovoriť, ale návštevníkov čaká tzv. ochutnávka dobrovoľníctva. 
Kissová:
Jednotlivé organizácie budú prezentovať aj svoje aktivity a okoloidúci návštevníci sa budú môcť aj do dobrovoľníckych aktivít zapojiť, resp. budú tak môcť urobiť aj v budúcnosti, ak sa zaregistrujú na portáli www.dobrovolnictvo.sk.

 
 
Zdroj: Rádio LUMEN

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky