V darcovskom maratóne bojuje 24. 8. aj Vstúpte z Malaciek 66-ročný cyklista skončil v Senici na kapo

Malackú neziskovú organizáciu Vstúpte môžete už druhý rok podporovať cez darcovský portál Dobrá krajina, ktorý spravuje Nadácia Pontis.

Od polnoci do polnoci budú zapojené organizácie súperiť o to, aby sme získali čo najviac príspevkov od darcov. Víťazovi pripíšu na účet ďalších 500 € ako bonus.

Podmienky Dvadsaťštyrihodinkovky  presne vymedzujú čas (24. 8., 0:00 – 24:00 h), za ktorý budeme spoločne Slovensko na lepšiu krajinu. Ak kliknite cez www.dobrakrajina.sk na projekt Vstúpte Strecha pre Vecičky s Dušou v pravom hornom rohu sa cez tlačidlo Podporím dostanete priamo k darcovskému formuláru.

Potom už len stačí vybrať sumu podľa vlastného uváženia a tešiť sa z toho, že ste prispeli na dobrú vec. Tak čo, milí darcovia, pomôžete Vstúpte, n. o. zabojovať o víťazstvo? Za Vaše príspevky ďakujú všetci „vstupáci“.

Nezisková organizácia Vstúpte poskytuje od roku 2006 sociálne služby pre ľudí s mentálnym znevýhodnením v Malackom okrese. Prevádzkuje rehabilitačné stredisko, chránenú dielňu a zariadenie podporovaného bývania.

Zdroj: zahori.sk - Lucia Vidanová

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky