Zaškoľte banskobystrických pracovníkov Návratu v MS Office

Pracovisko Návrat v Banskej Bystrici hľadá dobrovoľníka, ktorý by zaškolil 4 pracovníčky MS Office, chcú sa zlepšiť najmä v PowerPointe.

O organizácii
Hlavným cieľom našej činnosti je šíriť v spoločnosti povedomie, že jedine rodina je miesto na zdravý vývoj dieťaťa, pomáhame tiež rodinám v kríze a náhradným rodinám. Sme poradenskou organizáciou. Veríme, že dieťa v plnohodnotného dospelého človeka môže vyrásť len v rodinnom prostredí, preto sa naše občianske združenie zaoberá týmito oblasťami pomoci.

Východisková situácia
Všetci pracovníci Návratu potrebujú k svojej činnosti viac či menej ovládať aj prácu s MS Office. Nároky na prácu sa však stále zväčšujú a lepšia znalosť práce s MS Office by nám pomohla zefektívniť a uľahčiť administratívnu prácu (prácu s tabuľkami, prípravu prezentácií, prípravu dokumentov, prácu s e-mailami atď.), a tým ušetriť čas v prospech práce s klientmi.

Dobrovoľnícke zadanie
Zaškolenie pracovníkov Návratu v systéme MS Office s ohľadom na ich úroveň znalosti a potreby, ktoré majú, pričom nie všetci majú rovnakú úroveň znalostí. Niektorých je potrebné naučiť základy, iným ukázať „zlepšováky“. V Banskej Bystrici má záujem o školenie 4 kolegyne. Chceli by vedieť viac o Outlooku a Exceli, ukázať kreatívny program na robenie pozvánok a všeličoho iného (často vyrábajú pozvánky na rôzne akcie, ale len vo Worde, tiež by chceli vedieť ako to dať do formátu pdf ). Zaujímalo by ich tiež ako využívať Skicár a čo sa v ňom dá robiť. Zlepšováky v PowerPointe.

Očakávaný výsledok spolupráce
Zrýchlenie a zefektívnenie práce s MS Excel, MS Word a MS Outlook, modernejšie a lepšie prezentácie.

Profil dobrovoľníka
- Ovláda MS Office na veľmi dobrej úrovni (Excel, PowerPoint, Word, Outlook), je schopný prispôsobiť školenie potrebám a úrovni znalosti jednotlivých pracovníkov
- V rámci jedného školenia vie naučiť efektívnejšie pracovať s MS Office ako celkom
Organizácia: Priestor s počítačmi, občerstvenie.

Rozsah práce
1-2 stretnutia po cca 4-6 hodín.

Partner
Návrat

Miesto realizácie
Dolná 9, Banská Bystrica

Termín
dohodou

 

PRIHLÁSTE SA!

 

 

Súvisiace články

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky