Aktuality Zobraziť všetky

Marek Gešo

manažér pre marketing 11 krajín, Accenture

V Accenture sa snažíme meniť fungovanie sveta k lepšiemu. Vo všetkom kladieme dôraz na „high performance“ a rovnaké nároky máme aj na partnerov. V Nadácii Pontis sme pre agendu firemnej filantropie našli strategického partnera, ktorý spĺňa najprísnejšie kritériá. Mnohoročná spolupráca s priateľmi z Pontisu je zážitkom a obohacuje nás v mnohých smeroch.

H.E. Theodore Sedgwick

veľvyslanec Spojených štátov na Slovensku

V mene Veľvyslanectva Spojených štátov na Slovensku, srdečne blahoželám Business Leaders Forum k jeho desiatemu výročiu. V posledných desiatich rokoch vaše fórum vyrástlo z jednoduchého nápadu do robustnej organizácie. Gratulujem vám k tomuto úspechu a oceňujem vás za podporu sociálnych, etických a environmentálnych zásad. Tešíme sa na pokračovanie našej úzkej spolupráce.

H.E. Richard van Rijssen

veľvyslanec Holandského kráľovstva na Slovensku

Úzka spolupráca s Pontisom bola v priebehu rokov pre naše veľvyslanectvo obrovským prínosom. Zdieľame mnoho cieľov. Snáď jedným z najväčších úspechov Pontisu bolo zavedenie agendy zodpovedného a udržateľného podnikania na Slovensku. Dobrá práca!

Jarka Virágová

riaditeľka Výcvikovej školy vodiacich psov

Robíte výbornú prácu. Dôverujem vám, a to už môžem povedať o málokom. Ostatní sú pre mňa ok, ak viem, že s nimi spolupracujete. Vaše projekty majú zmysel. Spolupráca s vami je založená na dôvere a ľudskosti, a to je neoceniteľné. Najlepšie na tom je, že keď ste vznikli, boli ste „iba“ nový subjekt a toto všetko, kam ste sa dostali, to je vaša práca.

Viera Dubačová

zakladateľka a režisérka Divadla z pasáže

Ani si neviete predstaviť, ako nám pomáhate. Nielen materiálne, ale už aj tým, že nám veríte. Uvedomujem si to každý deň, keď tu riešim malé - veľké problémy s dievčatami, s úradmi. Dievčatá strašne túžia po našej pozornosti, celý život ich ľudia brali ako akúsi skupinu opustených detí z domova, nie ako individuality. Myslím na vás s veľkou vďakou.

Zuzana Wienk

programová riaditeľka Aliancie Fair-play

Nadáciu Pontis si veľmi vážim, pretože sa odvážne púšťa do tém, ktoré sú síce spoločensky mimoriadne dôležité, ale na Slovensku predsa len ošemetné. Prechádza teda ťažkým neprebádaným terénom. Robí to však s veľkou profesionalitou, ale aj ľudským teplom, šarmom a neskutočným nasadením.

Mária Kontilová

mama 3-ročnej Klárky

Chcela by som sa poďakovať za všetko, čo robíte pre ľudí a pre moju rodinu. Už len pocit, že sa niekto zaujíma o moje deti a mám sa na koho obrátiť je neopísateľný. Ste pomocná ruka, ktorú som nenašla nikde (lekári, sociálni pracovníci, štát). Doteraz som mala pocit, že každému je jedno, že nerozumiem vlastnému dieťaťu aj keď mu chcem pomôcť, ale neviem ako.

Karoly Bognár

riaditeľ združenia KÖVET, Maďarsko

Kedykoľvek sme pracovali s kolegami zo slovenského Business Leaders Forum, vždy sme boli veľmi ohromení ich vysokým nasadením a profesionalitou, s ktorou riadili svoje projekty. Vynikajúce ciele, talentovaní, angažovaní a nápadití ľudia, profesijné výsledky - to sú všetky zložky potrebné pre úspech. Vďaka ich práci sa cítim lepšie aj tu v Maďarsku. Vďaka priatelia!

Mirella Panek-Owsiańska

predsedníčka Fóra zodpovedného biznisu, Poľsko

Našim priateľom z Business Leaders Forum želám, aby rástli a boli lídrami udržateľnejšieho podnikania. Je veľmi dôležité, aby krajiny v strednej a východnej Európe zavádzali zodpovedné podnikanie v súlade s našimi regionálnymi zvyklosťami a skúsenosťami. Verím, že Vaša organizácia môže priniesť skutočnú zmenu a podporiť spoluprácu medzi rôznymi sektormi. Veľa šťastia!

Milan Šagát

riaditeľ Via Iuris

Myšlienka Business Leaders Fóra je ušľachtilá a je obdivuhodné, že fórum funguje už 10 rokov. Fórum bez pochýb obohacuje podnikateľské prostredie na Slovensku o iný rozmer. Aj vďaka nemu je dnes spoločensky zodpovedné podnikanie prirodzenou súčasťou života firiem, ktoré majú ambíciu byť lídrami a motivovať druhých.

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky