15. 10. 2015 Zodpovedné podnikanie

VÚB dáva opäť šancu podnikavým ženám

Vďaka VÚB banke sa začínajúce podnikateľky budú môcť inšpirovať aj skutočnými príbehmi žien, ktoré vo svete biznisu vedia chodiť.

Začínajúce biznismenky budú môcť diskutovať i s členkou predstavenstva VÚB Elenou Kohútikovou.

VÚB banka dlhoročne podporuje podnikateľské aktivity slovenských žien. Tento rok sa môžu dámy, ktoré majú nápad na podnikanie, ale nevedia, ako ho zrealizovať, prihlásiť do Biznis akadémie pre podnikavé ženy.

Spolu s partnermi projektu, startupovým inkubátorom Impact Hub a lifestyleovým mesačníkom Evita, pripravila VÚB tri dni intenzívnych školení o biznise. Semináre, workshopy, populárne inšpirátorky a množstvo motivácie – to všetko čaká účastníčky tohtoročnej akadémie.

Nádejné biznismenky sa zoznámia so základmi obchodných techník, cenotvorby i marketingu. Pod dohľadom skúsených odborníkov budú pracovať na svojom vlastnom biznis pláne. Tie najlepšie získajú okrem cenných zručností ročný mentoring a podnikateľský účet vo VÚB na dva roky zadarmo.

Nezabudnite sa prihlásiť

Uchádzačky sa môžu prihlásiť do 19. októbra na www.podnikavezeny.sk. Po tomto termíne zasadne odborná porota a vyberie 25 adeptiek s najzaujímavejšími nápadmi na biznis. Biznis akadémia pre podnikavé ženy sa uskutoční 5. – 7. 11. 2015 v Bratislave v priestoroch Impact Hubu.

Ženy budú inšpirovať ženy svojimi vlastnými príbehmi

Začínajúce podnikateľky sa budú môcť inšpirovať aj skutočnými príbehmi žien, ktoré vo svete biznisu vedia chodiť. O svoje skúsenosti sa podelia Elena Kohútiková, členka predstavenstva VÚB či Evita Urbaníková, populárna spisovateľka a vydavateľka.

 

Zdroj: VÚB banka

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.