Ako robiť dobré PR a v čom spočíva úspešný online marketing?

Aj o tom, ako budovať vzťahy s médiami a ako správne odkomunikovať svoje aktivity von.

Tentokrát bude pro bono tréning zameraný na PR aktivity. Témy ako online marketing, ako urobiť aktivity príťažlivejšie pre média, ako merať úspešnosť PR – na to všetko sa pozrieme s pomocou PR špecialistov úspešných spoločností.

Základné informácie:

Dátum: 29.3.2017

Čas: 12:00 – 17:00

Miesto: Priestory spoločnosti ESET – Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava; školitelia vás budú čakať na recepcii na 16. poschodí, kam sa dostanete výťahmi z Aupark Tower (business centra) – 6 výťahov do L-ka. 2 výťahy, ktoré sú umiestnené v nákupnom centre do priestorov nepremávajú.

Školitelia: Branislav Ondrášik, Marek Lelovič, Marián Vlk a Peter Zeman

Kapacita: 20 miest

Prihlasovanie je otvorené do 21.3.2017, v prípade záujmu kliknite TU.

Vzťahy s verejnosťou (alebo PR) sú v dnešnej dobe veľmi dôležité pre akúkoľvek organizáciu. Ich prostredníctvom si spoločnosti budujú svoj imidž a dostávajú sa tak do povedomia bežných ľudí. No mnohokrát sa môže stať, že táto oblasť nie je správne zvládnutá. Tento pro bono tréning naučí svojich účastníkov, čo pre média zdôrazniť, čomu sa vyhýbať, ako čeliť negatívnym správam a ako celkovo zvládať kritické situácie. Z praktického hľadiska si ukážeme, ako napísať správne a pútavo tlačovú správu. Ďalšou témou bude online marketing. Ako zapôsobiť čo najviac na cieľovú skupinu, ako hodnotiť výsledky digitálnych výstupov a know-how o AdWords ako zdroji relevantnej návštevnosti pre neziskovky, možnostiach ich zacielenia a pravidlách pri nastavovaní a spúšťaní AdWords kampaní.

12.00 – 14.00 PR – Braňo Ondrášik
14.00 – 15.00 Digitálne PR a sociálne médiá – Marek Lelovič
15.00 – 17.00 AdWords a SEO – Peter Zeman, Marián Vlk

Branislav Ondrášik, ESET PR Manager EMEA Braňo pracuje takmer sedem rokov ako PR manažér spoločnosti ESET pre Európu, Blízky východ a Afriku. Mediálne vzťahy sú jeho koníčkom od Londýna po Moskvu, za ten čas privítal stovky zahraničných novinárov a o ESETe vyšli desiatky tisíc článkov. Predtým pracoval vyše desať rokov ako novinár v SME, Hospodárskych novinách, TASR a Novom Čase Nedeľa. Vzdelanie považuje za jeden zo základov dobrej profesie a vykonanej práce – preto študoval žurnalistiku, médiá a komunikáciu na Univerzite Komenského, v americkom Michigane a britskom Leeds. Na vysokých školách tiež roky prednáša. Je zanieteným aktivistom a komentátorom spoločenských udalostí na Facebooku a v médiách.

Marek Lelovič, ESET Digital PR Representative Global  Marek pochádza z novinárskej rodiny a svoju kariéru tiež začal v žurnalistike. V ESETe je už päť rokov, kde pracuje v globálnom tíme ako expert pre digitálne PR. Jeho práca nie je iba o Facebooku, ale všetkých aspektoch online komunikácie vrátane vzťahov s blogermi, komunikovania v online diskusiách až po správu mobilných obchodov ako Google Play či Apple App Store. Pred ESETom pracoval v médiách – v agentúre SITA bol redaktorom sedem rokov a krátko aj v PR agentúre Neopublic Porter Novelli, kde mal na starosti klientov ako Microsoft či Telekom. Študoval žurnalistiku na Univerzite Komenského.

Peter Zeman, ESET Online Advertising Specialist  Peter sa venuje Google AdWords od roku 2010, kedy začal pracovať v európskej centrále spoločnosti Google v Dubline. V roku 2013 prešiel do ESET-u a momentálne vedie globálny online marketingový tím spravujúci kampane na AdWords, Facebooku a SEO.

Marián Vlk, ESET SEM Specialist  Marián sa venuje optimalizácii webov od roku 2011, kedy dostal možnosť ako produktový manažér optimalizovať weby najväčších mediálnych domov na Slovensku- Centrum Holdings a 7 Plus. Momentálne pracuje na pozícii SEM špecialista a jeho hlavnou náplňou je návrh SEO stratégie pre partnerov po celom svete.

Priestory spoločnosti ESET – Aupark Tower, Einsteinova 24, 851 01 Bratislava

Pro Bono partner tohto školenia

 

Partneri aktivity Tréningy Pro Bono

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky