24. 10. 2019 Nadácia Pontis

Účtovník/účtovníčka

Do finančného tímu hľadáme kolegu alebo kolegyňu na účtovnícku pozíciu. Miesto práce je Žilina.

Miesto práce
Žilina, Predmestská 57

Druh pracovného pomeru
TPP, živnosť, 100% úväzok

Termín nástupu
Ihneď

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 1 000 € mesačne (hrubá mzda). Mzda je vecou vzájomnej  dohody, v závislosti od skúseností uchádzača/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Čiastočné vedenie podvojného účtovníctva Nadácie Pontis (kontrola a účtovanie, inventarizácie, spolupráca na ročnej účtovnej závierke)
  • Kompletné vedenie podvojného účtovníctva Pontis N. O. (samostatne)
  • Finančný manažment vybraných projektov (správne zaúčtovanie na nákladové strediská, príprava finančných správ)

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zašlite do 15. novembra 2019 na adresu: janetta.balsanova@nadaciapontis.sk

Termíny

  • Deadline na zaslanie materiálov: do 15. novembra 2019
  • Nástup do prac. pomeru: ihneď (prípadne podľa dohody)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

Min. SŠ vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Nie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • min. 3 roky praxe v podvojnom účtovníctve
  • trpezlivosť, pedantnosť, pokojná povaha, precíznosť, flexibilnosť, zodpovednosť
  • schopnosť pracovať samostatne, pozitívny prístup a zmysel pre humor
  • skúsenosti s prácou v ekonomických programoch sú výhodou

Počítačové znalosti

  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý

Akého uchádzača/uchádzačku hľadáme:

  • osobnosť, ktorá vyžaruje dobrú energiu, človek so srdcom, ktorý rád pomáha
  • človek, ktorého správanie je konzistentné s hodnotami Nadácie Pontis a jej etickým kódexom

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny vo vzdelávaní, v zodpovednom podnikaní a v boji proti korupcii a chudobe.

Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava

tel.: (421 2) 5710 8111