ČLENOVIA PROGRAMU

Advokátske kancelárie

Accace Legal

Accace Legal si dáva za úlohu pomáhať svojim klientom, zlepšovať sa a svojimi nápadmi udávať trendy vo finančnom outsourcingu a poradenstve.

bnt attorneys-at-law

bnt attorneys-at-law je medzinárodná kancelária, ktorá má pobočky v strednej a východnej Európy a poskytuje právne poradenstvo predovšetkým v oblastiach obchodného práva.

DELL – korporátny člen programu

Dell je nadnárodná spoločnosť, ktorá vyvíja a podporuje počítače a súvisiace produkty a služby. Od roku 2015 je prvým korporátnym členom programu Advokáti Pro Bono.

Dentons Europe CS LLP

Jedna z najväčších právnických firiem na svete, Dentons ponúka riešenia právnych problémov na mieru v lokálnom, národnom i globálnom formáte v 57 krajinách sveta.

DLA Piper

DLA Piper je jedna z najväčších medzinárodných advokátskych kancelárií s pôsobením vo viac než 40 krajinách sveta.

Kinstellar

Kinstellar je vedúcou nezávislou kanceláriou Európy a Strednej Ázie. Mnoho hlavných investorov celého regiónu ide práve za nimi s najdôležitejšími zadaniami.

Krivak & Co.

Krivak & Co. sa skladá z tímu dynamických a flexibilných ľudí. Ich cieľom je udržanie si dôvery klientov cez dobrú komunikáciu a kvalitné služby.

Metlife - korporátny člen programu

Metlife patrí medzi najstaršie a najväčšie poisťovne na Slovensku so širokou ponukou produktov. Jej právne oddelenie je členom programu od roku 2017.

Relevans

Relevans, jedna z najväčších advokátskych kancelárií na Slovensku, si kladie za cieľ poskytovať nadštandardné právne služby s dôrazom na detail a na najvyššej odbornej úrovni.

Schönherr

Hlavnou ambíciou kancelárie Schönherr je komerčný úspech a uspokojenie zákazníka, ktoré dosahuje vďaka medzinárodným skúsenostiam svojich advokátov.

Squire Patton Boggs

Advokátskej kancelárii Squire Patton Boggs záleží na kvalite ich služieb, úspechu klientov a vzťahu, ktorý sa medzi nimi vytvára.

White & Case

White & Case je medzinárodná advokátska kancelária, ktorá pomáha klientom so širokým spektrom právnych problémov vďaka skúsenostiam z celého sveta a tímom miestnych i zahraničných právnikov.

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky