Pre jednotlivcov

Pre jednotlivcov

VZDELÁVANIE

✓ Knižnica 

Nadácia Pontis sa dlhodobo venuje téme vzdelávania. Vydali sme množstvo zaujímavých publikácií a časopisov, ktoré sú pre vás dostupné v našej knižnici. 

Pozrieť si knižnicu

✓ Online kurz sociálnych inovácií

Kurz v anglickom jazyku obsahuje jednoduché a interaktívne materiály o tom, ako realizovať sociálne prospešný projekt. Obsahuje 7 modulov na témy:  

  • aktívne občianstvo 
  • sociálne podnikanie 
  • design thinking a testovanie nápadov 
  • zapojenie zainteresovaných strán 
  • meranie dopadu 
  • financovanie dopadu 
  • politiky pre sociálne inovácie 

Môžete si spraviť len tie kurzy, ktoré vás zaujali alebo môžete dokončiť celý kurz a získať certifikát. Účasť na kurze je bezplatná, stačí sa registrovať.

Registrovať sa na online kurz

PODUJATIA

Nadácia Pontis organizuje množstvo zaujímavých podujatí, ktoré sú otvorené aj pre širokú verejnosť. Pozrite si podujatia, ktoré chystáme v najbližšom období. 

Pozrieť pripravované podujatia

DOBROVOĽNÍCKE PRÍLEŽITOSTI A STÁŽE

Nadácia Pontis poskytuje možnosť krátkodobo či dlhodobo pracovať v Nadácii Pontis ako dobrovoľník alebo stážista. Pozrite si, aké sú podmienky.

StážeDobrovoľnícke príležitostiPracovné ponuky

ZAPOJIŤ SA DO #GIVINGTUESDAY

#GivingTuesday je o obyčajných ľuďoch, ktorí spolu dokážu neobyčajné veci. Zapojiť sa je úplne jednoduché – stačí spraviť dobrý skutok. Keď ste ho spravili, nezabudnite o tom dať vedieť aj vašim známym. Zdieľajte to na sociálnych sieťach, použite hashtag #GivingTuesday a #MozemPomozem a inšpirujte k dobru aj ďalších ľudí. 27. novembra nám tak pomôžete tvoriť vlnu dobra po celom Slovensku.

Prečo sa zapojiť?

INDIVIDUÁLNA PODPORA

V Nadácii Pontis poskytujeme finančnú a inú pomoc výlučne cez grantové výzvy určené pre občianske organizácie. Záujemcovia o individuálnu priamu podporu pre jednotlivca môžu požiadať o pomoc prostredníctvom projektov BILLA Chlebodarca, Srdce pre deti alebo LIDL – Lupilu, od začiatku v dobrých rukách.

CHLEBODARCASRDCE PRE DETILUPILU

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny vo vzdelávaní, v zodpovednom podnikaní a v boji proti korupcii a chudobe. V týchto témach sme aj experti.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava

tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram