Pre jednotlivcov

Pre jednotlivcov

VZDELÁVANIE

✓ Knižnica 

Nadácia Pontis sa dlhodobo venuje téme vzdelávania. Vydali sme množstvo zaujímavých publikácií a časopisov, ktoré sú pre vás dostupné v našej knižnici. 

Pozrieť si knižnicu

PODUJATIA

 

Nadácia Pontis organizuje množstvo zaujímavých podujatí, ktoré sú otvorené aj pre širokú verejnosť. Pozrite si podujatia, ktoré chystáme v najbližšom období. 

Pozrieť pripravované podujatia

DOBROVOĽNÍCKE PRÍLEŽITOSTI A STÁŽE

 

Nadácia Pontis poskytuje možnosť krátkodobo či dlhodobo pracovať v Nadácii Pontis ako dobrovoľník alebo stážista. Pozrite si, aké sú podmienky.

Stáže Dobrovoľnícke príležitosti Pracovné ponuky

ZAPOJIŤ SA DO #GIVINGTUESDAY

 

#GivingTuesday je o obyčajných ľuďoch, ktorí spolu dokážu neobyčajné veci. Zapojiť sa je úplne jednoduché – stačí spraviť dobrý skutok. Keď ste ho už spravili, nezabudnite o tom dať vedieť aj vašim známym. Zdieľajte informáciu o svojom dobrom skutku na sociálnych sieťach, použite hashtag #givingtuesdaysk a #mozempomozem a inšpirujte k dobru aj ďalších ľudí.

Tipy, ako sa zapojiť

INDIVIDUÁLNA PODPORA

 

V Nadácii Pontis poskytujeme finančnú a inú pomoc výlučne cez grantové výzvy určené pre občianske organizácie. Záujemcovia o individuálnu priamu podporu pre jednotlivca môžu požiadať o pomoc prostredníctvom projektu Srdce pre deti.

SRDCE PRE DETI

FILANTROPICKÉ PORADENSTVO 

Láka vás filantropia? Nadácia Pontis ponúka poradenskú službu Impact Philanthropy, v rámci ktorej vám pomôžeme naplno rozbehnúť váš filantropický príbeh. Nie je pritom dôležité, či pomáhate už dlhšie alebo len začínate. V Impact Philanthropy vám poradíme, ako sa zorientovať v slovenskom občianskom sektore, vypracujeme vám filantropickú stratégiu, pomôžeme vám so založením a správou vášho individuálneho darcovského fondu či meraním dopadu vašich aktivít.

Spoločne sa pozrieme na to, čo vám je blízke a v čom ste dobrí. Zamyslíme sa nad tým, čím žijete, aké sú vaše hodnoty a v čom vidíte zmysel.

Viac o službe Impact Philanthropy

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111