02. 09. 2022 Filantropia

Otvárame prihlasovanie do GivingTuesday 2022. Registrovať sa môžu firmy, obce aj neziskovky

#GivingTuesday oslavujeme tento rok 29. novembra. Svoju organizáciu, firmu či obec môžete do projektu zaregistrovať však už teraz. Zažite spolu s nami sviatok štredrosti a oslávte dobré skutky.

V Nadácii Pontis už pilne pracujeme na tohtoročnej #GivingTuesday kampani, ktorá nám pomôže inšpirovať čo najviac ľudí, aby aj oni urobili dobrý skutok a zažili skvelý pocit, ktorý pomoc iným prináša.

Prihlasovanie pre organizácie

Dôležitou súčasťou celej oslavy dobra sú organizácie, ktoré pomáhajú, no aj samým by sa im veľmi zišla pomocná ruka. #GivingTuesday je jeden z mála dní v roku, keď ľudia aktívne vyhľadávajú príležitosti a neziskovky, ktorým by mohli pomôcť.

Staňte sa preto súčasťou sviatku dobra a zaregistrujte sa do 6. ročníka #GivingTuesday na Slovensku. Zadefinujte, čo najviac potrebujete, a vyzvite ľudí, aby vám pomohli vašu výzvu naplniť darovaním vecí, financií, času alebo know-how.

Zapojiť svoju organizáciu môžete po kliknutí sem:

Registrácia sa uzatvára 24. novembra. V deň GivingTuesday a pár dní predtým už nie je možné registrovať sa.

Ak neviete, ako napísať úspešnú výzvu, máme pre vás podrobné inštrukcie, aby ste nemuseli tápať. Prečítajte si náš krátky návod.

Otvorené i pre firmy a obce

Veľmi dôležitou súčasťou #GivingTuesday sú okrem organizácií aj firmy či mestá a obce, ktoré sa zapoja tiež a každý rok zorganizujú mnohé aktivity na pomoc tým, ktorí to potrebujú. Pridajte sa k sviatku štedrosti aj vy, zaregistrujte svoju spoločnosť či obec a dajte nám vedieť, čo na #GivingTuesday chystáte. Registráciou rozšírite povedomie o vašich dobročinných aktivitách a budete inšpiráciou pre ďalšie firmy a samosprávy.

Registrovať svoju firmu môžete na tomto odkaze.

Zapojiť svoje mesto alebo obec môžete zase tu.

Tešíme sa na vás!

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111