12. 04. 2019 Nadácia Pontis

Predstavujeme tričká na NAŠE MESTO 2019!

Dobrovoľnícke tričká na 13. ročník najväčšieho podujatia firemného dobrovoľníctva Naše Mesto sú pripravené! Tričká so sloganom a vždy novou grafikou sú neodmysliteľnou súčasťou podujatia už od jeho počiatku. Zviditeľňujú a odlišujú dobrovoľníkov pri ich práci v mestách a zároveň vyjadrujú spoločný zámer – poskytnúť pomocnú ruku a zažiť radosť z pomáhania.

Máte srdce na správnom meste?

Dobrovoľnícke tričká sú nielen praktickým prvkom, ale aj vyjadrením spoločnej emócie a pozitívneho náboja tohto podujatia. Naše Mesto je o láskavých ľuďoch, radosti z pomáhania, vzájomnej spolupráci a najmä o zlepšovaní, či skrášľovaní miest, v ktorých žijeme. Tento rok sme sa rozhodli emóciu z podujatia vyjadriť novým sloganom – „Mám srdce na správnom meste“. Tento slogan pre Naše Mesto, v rámci pro bono spolupráce, vymyslel copywriter, ktorý tvorí pod pseudonymom Dyslektik. Zapojením sa do podujatia tak môžeme spoločne ukázať, že máme srdce na správnom meste!

Dobrovoľníkov aj tento rok čakajú svieže biele tričká s pútavou červenou grafikou a pre koordinátorov aktivít sú pripravené tričká v zemitých, zeleno-hnedých odtieňoch s oranžovou grafikou. Tričká boli už tradične potlačené kvalitnou sieťotlačou a dobrovoľníkom, ako aj koordinátorom budú vďaka spoločnosti Slovak Parcel Service doručené priamo do sídla firmy či organizácie od 3. do 6. júna 2019.

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny vo vzdelávaní, v zodpovednom podnikaní a v boji proti korupcii a chudobe. V týchto témach sme aj experti.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava

tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram