22. 05. 2024 Zodpovedné podnikanie

Prihlasovanie na Naše Mesto sme otvorili pre verejnosť. Pridajte sa aj vy

Dobrovoľnícka udalosť roka sa blíži. Už 7. júna 2024 budú tisícky firemných dobrovoľníkov a dobrovoľníčok skrášľovať priestory okolo nás. Pridať sa môžu aj záujemcovia z radov širokej verejnosti.

Na pomocnú ruku počas najväčšieho dobrovoľníckeho podujatia Naše Mesto čakajú neziskové organizácie, školy, škôlky, materské centrá aj ďalšie zariadenia v mestách po celom Slovensku. Prihlasovanie na aktivity je pre verejnosť otvorené od dnes do 29. mája 2024 do 18. hodiny.

Ako sa prihlásiť na dobrovoľnícku aktivitu?

Pozrite si prehľad s voľnými miestami na webovej stránke podujatia Naše Mesto v časti Dobrovoľnícke aktivity 2024. Aktivity si zvoľte podľa lokality, kategórie alebo organizátora.

Na vybranú aktivitu sa prihlásite vyplnením jednoduchého formulára, ktorý nájdete v jej popise. Neplatíte pritom žiadny účastnícky poplatok.

Môžete sa zapojiť do úpravy verejných priestranstiev, obnovy detských ihrísk, budovania komunitnej záhrady a ďalších užitočných činností. Účasťou na Našom Meste prispejete k skrášleniu svojho mesta alebo jeho okolia.

Voľné miesta sú napríklad

Dobrovoľníkov prosíme, aby si na aktivitu priniesli aj vlastné pracovné tričko, keďže tričká Naše Mesto poskytujeme len firemným dobrovoľníkom s cieľom znížiť dopad podujatia na životné prostredie.

Tešíme sa na vás 7. júna.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111