07. 09. 2022 Filantropia

Súťaž pre neziskovky: Prihláste sa do #GivingTuesday čo najskôr a získajte konzultáciu ku kampani

Stále si vravíte, že máte ešte dosť času na to, aby ste registrovali svoju organizáciu do #GivingTuesday? Možno sa na to pozriete v októbri, alebo si to necháte na november. To môže byť ale chyba. Pre organizácie, ktoré sa prihlásia do 4. októbra, sme pripravili súťaž.

Okrem toho, že skorá registrácia vám pomôže zaujať darcov, ktorí zavítajú na náš web Givingtuesday.sk ešte pred samotným #GivingTuesday, máme pre vás bonus, ktorý môžete získať, ak sa so svojou organizáciou prihlásite do 4. októbra. Z registrovaných organizácií totiž vyžrebujeme 3 a tie od nás dostanú konzultáciu ku kampani, ktorú pripravujú. Či už potrebujete poradiť s obsahom, alebo formou, pozrieme sa na to spolu.

Organizácie vyžrebujeme 6. októbra a následne ich budeme kontaktovať, aby sme dohodli stretnutie a zistili, čo by vám najviac pomohlo. Konzultácie prebehnú ešte počas mesiaca október.

Aké sú výhody skorej registrácie do #GivingTuesday:

  • Máte možnosť vyhrať konzultáciu k svojej kampani.
  • Výzva vašej organizácie sa zobrazí na prvých stránkach Urýchľovača dobra (kto sa prvý registruje, ten sa prvý zobrazuje).
  • Máte šancu zaujať darcov, ktorí prichádzajú na náš web ešte pred #GivingTuesday.
  • Čím dlhšie sa vaša výzva zobrazuje, tým väčší počet darcov môžete osloviť.

 

 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.