10. 11. 2022 Filantropia

Urob dobrý skutok aj ty a sleduj, čo sa stane! Pozrite si videospot na #GivingTuesday 2022

Sviatok dobra a darovania #GivingTuesday je tu už o necelé tri týždne! Radi by sme sa preto s vami podelili o tohtoročnú kampaň, ktorú sme práve spustili. Hlavný hrdina v našom videu ani len netušil, k akým veľkým veciam povedie jeho dobrý skutok. Nakoniec zostal poriadne prekvapený.

Zapojte sa preto aj vy  29. novembra do dňa dobrých skutkov #GivingTuesday a pomôžte, ako viete. Lebo niekedy ani netušíme, ako veľmi naša pomoc niekomu prospeje.

Pozrite si video #GivingTuesday 2022

Súčasťou kampane sú tiež odporúčania na rôzne dobré skutky, ktorými sa môžu inšpirovať jednotlivci, ale aj firmy či samosprávy. Nájdete ich na našej stránke. Ak neviete, koho podporiť, určite vyskúšajte nástroj s názvom Urýchľovač dobra. Ten vám uľahčí výber organizácie, ktorej sa zíde váš dobrý skutok.

Prejsť na Urýchľovač dobra.

Pomôžte nám zdieľať našu kampaň a video na sociálnych sieťach s hashtagom #GivingTuesday a #MozemPomozem. Označte @givingtuesdaysk, staňte sa súčasťou svetovej iniciatívy a možno motivujete ďalších ľudí, aby urobili dobrý skutok!

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.