29. 03. 2017 Nadácia Pontis

AXA nadačný fond rozdelil viac ako 24 tisíc eur medzi študentov

V šiestom ročníku grantového programu Axa nadačný fond podporil 19 študentov sumou viac ako 24 tisíc eur.

Foto: Tablet.TV

Bratislava 29. marca (TABLET.TV) – AXA Nadačný fond v Nadácii Pontis pomáha takýmto spôsobom rozvinúť talent mladých ľudí vo veku od 15 do 26 rokov, ktorým bráni v ich aktivitách nedostatok finančných prostriedkov.

Tento rok o podporu Axa nadačného fondu požiadalo 30 študentov. Konečný počet finalistov nakoniec určila komisia, ktorá zároveň rozhodla aj o výške podpory. Tá závisí od finančnej náročnosti jednotlivých projektov.

Devätnásť finalistov šiesteho ročníka grantového programu Axa Nadačný fond v Nadácii Pontis prihlásilo projekty v kategóriách veda a výskum, ochrana a podpora zdravia, ochrana a tvorba životného prostredia, či podpora vzdelávania.

Počas šiestich rokov existencie grantového programu podporila skupina Axa spolu 79 projektov v celkovej sume viac ako 132 tisíc eur.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.
×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.