31. 07. 2017 Nadácia Pontis

Grantová komisia rozhodla v programe „Vy rozhodujete, my pomáhame“ o postupujúcich projektoch.

V tretej edícii budú zákazníci spoločnosti Tesco vyberať spomedzi 230 žiadostí.

Grantová komisia tretej edície programu Nadácie Tesco „Vy rozhodujete, my pomáhame“, zložená zo zástupcov Nadácie Pontis, externých členov nominovaných Nadáciou Pontis a predstaviteľov spoločnosti Tesco a Nadácie Tesco, zasadla v stredu, 12. júla 2017. Hodnotitelia a hodnotiteľky vybrali z 345 prihlásených žiadostí 230 projektov, ktoré postúpili do hlasovania zákazníkov. Zoznam na stiahnutie je dostupný na tomto linku.

Hlasovanie začne v októbri 2017 a prebieha pomocou žetónov vo všetkých obchodoch Tesco po celom Slovensku. Každá prevádzka je zaradená do niektorého z regiónov, takže projekty z vášho okolia nájdete v obchode vo vašej blízkosti. Kompletné informácie, ako aj priebežné výsledky hlasovania budú zverejňované na webovej stránke https://pomahame.tesco.sk/ 

Administrátorom grantového programu, ktorý poskytuje technickú a odbornú podporu je  Nadácia Pontis. Otázky ohľadom vášho projektu a grantového programu adresujte programovej manažérke Radane Deščíkovej:

  • po zaregistrovaní sa na  www.darca.sk cez sekciu „Pošta“, mailom na radana.descikova@nadaciapontis.sk 
  • telefonicky na tel. č. 02/5710 8123 alebo na mobilnom telefóne +421 918 580 097

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111