27. 11. 2017 Nadácia Pontis

Hľadá sa dobráčisko na #GivingTuesday!

V utorok 28. novembra sa na celom svete oslavuje štedrosť a nezištnosť. Oslávte #GivingTuesday spolu s nami!

Aj Slovensko sa tento rok pripája k jednej z najväčších svetových darcovských iniciatív. #GivingTuesday od roku 2012 inšpiruje ľudí z celého sveta k filantropii, dobrovoľníctvu a záujmu o naše okolie. Pod sloganom „Môžem, pomôžem“ sa dnes zapájajú desiatky firiem, stovky neziskoviek a tisíce ľudí po celom Slovensku.

Pomôžte nám zaplniť našu krajinu dobrými skutkami a ukážte, že aj vy ste dobráčisko. Práve dnes podporte ktorýkoľvek z projektov na DobraKrajina.sk. Neviete si vybrať? Nevadí, darujte na tému a váš dar sa rozdelí medzi všetky neziskovky. Prečo? „Lebo veď keď môžem, jasné, že pomôžem,“ ako hovorí Tánička Pauhofová.

Štedrosti nikdy nie je dosť!

Dobrokrajinné neziskovky robia naozaj veľmi dôležitú prácu. Ale bez vás, darcov, by to možné nebolo. Nezáleží na tom, koľko darujete. Každé euro prináša radosť a pomoc tam, kde ju treba. Pretože len spolu dokážeme robiť skutočné zmeny.

A preto sme sa dnes rozhodli byť trošku štedrí aj my k vám. A to hneď trikrát:

  1. Zo všetkých dnešných online darov na ktorýkoľvek projekt na DobraKrajina.sk náhodne vyžrebujeme dvoch darcov, ktorí od nás dostanú to najmilšie, čo Dobrá krajina má – dobrotričko.
  2. Poznáte človeka dobráčiska? Dajte o ňom vedieť! Označte ho v komentári pod týmto statusom! Dvaja z vás tiež dostanú nové dobrotričko.
  3. A najštedrejšiemu dobráčiskovi venujeme okrem nesmiernej vďačnosti aj mikinu.

Výhercov zverejníme v stredu 29. novembra. Tričká i mikinu si výhercovia budú môcť vybrať z našej ponuky na Dobrom obchode podľa skladových zásob. Pravidlá TU.

Projektov na DobraKrajina.sk máme naozaj mnoho, už vyše 60. Za každým stojí slovenská neziskovka, ktorá šíri dobro neustále, počas celého roka. Či už pomáha znevýhodneným ľuďom, usiluje o lepšie vzdelanie, bojuje ťažký boj s korupciou alebo robí „mravenčiu“ prácu v rôznych kútoch Slovenska. Každý váš dnešný dar sa pre nich stane predsavzatím robiť svoju prácu lepšie a hlavne povzbudením pokračovať ďalej napriek akýmkoľvek prekážkam.

Za každý dar vám patrí obrovské ĎAKUJEME.

S láskou,

Tím DobraKrajina.sk

 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111