23. 02. 2013 Nadácia Pontis

Každý môže pomáhať

Každá veková skupina má možnosť nájsť si vhodnú dobrovoľnícku aktivitu

Moderátor:
So zámerom ukázať, že každá veková skupina má možnosť nájsť si vhodnú dobrovoľnícku aktivitu, sa uskutoční zajtra v Bratislave podujatie s názvom Tvoja denná dávka dobrovoľníctva a predstavia sa ňom rôzne občianske združenia zamerané na dobrovoľnícke aktivity. Informuje Slavomíra Kissová, PR manažérka občianske združenie C.A.R.D.O., ktoré spolu s Nadáciou Pontis a Radou mládeže Slovenska podujatie organizujú.
Kissová:
Podujatie je zamerané na budovanie myšlienky dobrovoľníctva ako základ zdravej spoločnosti. Je vôbec prvým podujatím takéhoto druhu, ktoré sa koná na Slovensku. 
Moderátor:
Na podujatí budú zastúpené organizácie, ktoré bude reprezentovať ponuky na dobrovoľnícke aktivity rôznych skupín verejnosti. O dobrovoľníctve sa podľa Slavomíry Kissovej nebude iba hovoriť, ale návštevníkov čaká tzv. ochutnávka dobrovoľníctva. 
Kissová:
Jednotlivé organizácie budú prezentovať aj svoje aktivity a okoloidúci návštevníci sa budú môcť aj do dobrovoľníckych aktivít zapojiť, resp. budú tak môcť urobiť aj v budúcnosti, ak sa zaregistrujú na portáli www.dobrovolnictvo.sk.

 

 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111