29. 12. 2017 Zodpovedné podnikanie

Leadership – umenie motivovať a viesť

Naučte sa správne motivovať vašich kolegov a klientov. Rok 2018 otvárame školením o tom, ako viesť vašich ľudí k dosiahnutiu spoločného cieľa.

Pozývame vás na celodenný tréning, na ktorom sa dozviete, v čom spočíva úspešný leadership, akú úlohu má plniť líder a ktorý štýl vedenia je najefektívnejší. Potrebujete motivovať každého človeka zvlášť, alebo existujú univerzálne prístupy, ktoré dokážu ľudí dlhodobo aktivizovať? Školiteľka Eva Kasagrandová sa s vami podelí o jej dlhoročné skúsenosti z podnikateľského, ale aj mimovládneho sektora.

Dátum: štvrtok, 18.1.2018

Čas: 9:00 – 16:30

Miesto: Avon Cosmetics, Vajnorská 100/A (budova Polusu), Bratislava

Kapacita: 14

Školiteľka: Eva Kasagrandová

Program:

  • Čo je to leadership?
  • Úloha lídra
  • Štýly vedenia 
  • Kedy využiť ktorý štýl vedenia ľudí
  • Typy ľudí a ako s nimi podľa toho komunikovať
  • Motivácia
  • Spätná väzba a koučing ako manažérsky nástroj

Profil školiteľky: 

Eva Kasagrandová má dlhoročnú prax so školeniami a tréningami vo finančnom aj nefinančnom sektore.

Začínala ako špecialista vzdelávania v bankovom sektore, kde sa postupne prepracovala zo školiteľa až na trénera mäkkých zručností so zameraním na predaj. Vo vzdelávaní sa venovala aj nastaveniu rozvojovej cesty pre jednotlivé pozície predajnej siete a ich systematický rozvoj.

Vzdelávanie na čas opustila a venovala sa manažmentu na oddelení podpory zákazníkov v medzinárodnej korporácii a neskôr rozvíjala svoje manažérske zručnosti aj riadením predajnej siete.

Dnes je späť v tréningovej oblasti, venuje sa primárne tréningom pre manažérov obchodných skupín.

Prihlasovací formulár:

Kapacita tréningu je 14 miest. Za jednu mimovládnu organizáciu sa môže prihlásiť jeden zamestnanec. V prípade, že tréning nebude plne obsadený, v prihlasovacom formulári je možnosť zaznačiť, aby sme vás kontaktovali, pokiaľ máte záujem prísť viacerí z jednej organizácie. Termín prihlasovania je do 15.1.2018. Účastníci, ktorí sa prihlásia po zaplnení kurzu, budú evidovaní ako náhradníci a budeme ich kontaktovať iba v prípade, že sa uvoľní miesto. Formulár preto odporúčame v každom prípade vyplniť, často sa stáva, že sa niekto na poslednú chvíľu odhlási.

 

 

Pro Bono partner tohto školenia

 

 

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningy

   

Partneri aktivity Pro Bono Tréningy

 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111