05. 05. 2017 Zodpovedné podnikanie

Pozývame na seminár Diver(SiTy): Ženy v biznise

Už 30. mája sa dozviete, ako môže firma benefitovať z rôznorodosti na pracovisku a čo ženám pomáha dosiahnuť úspech v práci.

Je podpora diverzity len „povinnou jazdou“, alebo sa firmám skutočne oplatí? Aká je úloha štátu a aká firmy? Čo ženám pomáha presadiť sa v biznise? Business Leaders Forum a IBM pozývajú na seminár venovaný diverzite na pracovisku, tentoraz so zameraním sa na ženy. Príďte sa presvedčiť, že rôznorodosť prináša benefity (nielen) firmám a vypočujte si päť inšpiratívnych príbehov o tom, že ženy a biznis patria k sebe.

Seminár sa koná 30. mája 2017 v Bratislave a je určený predovšetkým predstaviteľom/predstaviteľkám firiem. Je bezplatný, potrebné však je zaregistrovať sa. Členské firmy Business Leaders Forum majú prednostné právo účasti na podujatí.

Program podujatia a viac informácií

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111