06. 10. 2014 Zodpovedné podnikanie

Prečo sa firme oplatí budovať vzťahy s dodávateľmi?

Dozviete sa na seminári Zvyšovanie konkurencieschopnosti firiem zodpovedným riadením dodávateľského reťazca, ktorý sa uskutoční 16.10. v Bratislave.

Business Leaders Forum pri Nadácii Pontis a Kancelária Kanadského veľvyslanectva Vás pozývajú na seminár Zvyšovanie konkurencieschopnosti firiem zodpovedným riadením dodávateľského reťazca, ktorý sa uskutoční 16. októbra v Bratislave. Je určený zástupcom firiem, ktorí majú na starosti dodávateľov a venujú sa nákupným procesom. 

Na seminári vystúpi Kanaďanka Melissa Whellams, ktorá sa už dlhé roky venuje poradenstvu v oblasti zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca a spolupracovala s mnohými poprednými svetovými firmami hlavne v ťažobnom priemysle.

Príďte diskutovať a podeliť sa o Vaše skúsenosti na tieto témy:

  • Ako čo najefektívnejšie pracovať s dodávateľmi?
  • Prečo je výhodné pre obe strany vytvoriť si rovnocenné partnerstvo?
  • Je nutné meniť očakávania o spolupráci s  dodávateľmi v rôznych krajinách?
  • Čo môžu dodávatelia očakávať pri spolupráci so zodpovednou firmou?
  • Prečo je dôležité dodávateľov vzdelávať a aké výhody majú spoločné postupy v rámci skupiny firiem?

Ďalšími rečníkmi na podujatí, prezentujúcimi dobré príklady spolupráce, budú pán Ján Koóš zo spoločnosti Ekoltech z Fiľakova, ktorá je významným dodávateľom pre spoločnosť IKEAMichal Dyttert zo spoločnosti Tesco Stores predstaví dodávateľskú akadémiu a Martin Zelinka, riaditeľ nákupu zo spoločnosti Siemens bude hovoriť o spolupráci pri hodnotení dodávateľov v rámci skupiny.

Po prezentačnej časti budú nasledovať diskusné stoly so všetkými spíkrami.

Vstupné je zdarma.

Viac informácií a registračný formulár nájdete TU.

Srdečne vás pozývame,

Tím BLF

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111