12. 09. 2016 Nadácia Pontis

Príďte nás navštíviť do Dobrého obchodu

Dobrý obchod nebude chýbať na modernom folklórnom festivale v bratislavskej Starej tržnici a ani na Dobrom trhu.

Dobrý obchod sa predstaví na modernom folklórnom festivale

Páčia sa vám ručne vyrábané veci? Príďte už túto stredu a štvrtok do Starej tržnice v Bratislave na moderný folklórny festival, na ktorom nebude chýbať ani Dobrý obchod. „Nájsť nás tam môžete s peknými vecičkami, ktoré neziskové organizácie združené na darcovskom portáli DobráKrajina.sk priamo vyrábajú. Ich predajom získavajú dôležité financie na chod svojich organizácií a tým aj na pomoc deťom, prírode či ľuďom zo slabších sociálnych vrstiev,“ vysvetlil Marek Chalány z Nadácie Pontis. Tím DobraKrajina.sk predstaví na festivale aj svoj vlastný produkt – milé dobrokrajinné tričká!

Na festivale nájdete originálne kúsky od slovenských tvorcov s folklórnymi, ale aj inými motívmi. Okrem kreatívnej zóny vás budú v Starej tržnici pripravené aj workshopy, ukážky tradičných remesiel, pútavé diskusie, chutné jedlá či príjemné koncerty. Tešiť sa na vás budeme v stredu 14. septembra od 16 hodiny do 22 hodiny a vo štvrtok 15. septembra od 10 hodiny do 19 hodiny.

Navyše, 15. septembra si postavíme stánok aj na Dobrom trhu na Panenskej ulici v Bratislave v spolupráci s vychýrenou bratislavskou cukrárňou Danela. Ponúkneme Vás skvelými sladkosťami a dobrotkami, ktoré pomáhajú zamestnávať aj ľudí bez domova a tak ich vracajú do normálneho života. Za Dobrú krajinu prinesieme aj na tento trh naše nové dobrokrajinné tričká. 

Tieto tričká si môžete kúpiť v Dobrom obchode

Navštíviť Dobrý obchod môžete aj online: http://www.sashe.sk/dobryobchod

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111