27. 11. 2020 Nadácia Pontis

Pro Bono Webinár: Efektívna práca s Wordom, ktorá vám ušetrí čas

MS Word je jedným z najčastejšie používaných programov vôbec. Ste si istý, že v ňom pracujete efektívne? Na Pro Bono Webinári s Danielom Šlosárom z Tatra banky vám poradíme, ako si prácu s týmto programom zjednodušiť, urýchliť a ušetriť drahocenný čas pri tvorbe dokumentov.

Chcete vedieť, ako naformátovať text v dokumente, ako správne používať odseky, odrážky či číslovanie? Neviete, ako použiť hormadnú korešpondenciu alebo ako si správne nastaviť parametre stránky, aby bola tlač dokumentu podľa vašich predstáv? Rozmýšľate, ako si urobiť revíziu dokumentu, s ktorým pracujú viacerí užívatelia súčasne? Prihláste sa na náš webinár, na ktorom zodpovieme všetky tieto otázky a dostanete aj veľa iných praktických rád. Stačí vyplniť jednoduchý formulár.

Čo budete potrebovať: MS Word 2016 a vyššie, stabilné pripojenie na internet a chuť učiť sa.

Termíny

8. 12. 2020, 13:00 – 15:00

10. 12. 2020, 13:00 – 15:00

Miesto: Microsoft Teams (email zadaný pri registrácii bude slúžiť ako prístup do webovej aplikácie komunikačnej platformy Microsoft Teams – žiadne heslo nepotebujete).

Kapacita: 30 miest.

Čo sa naučíte:

 1. Formátovanie písma, odsekov a tabulátorov
 2. Zarovnávanie textu na šírku a výšku stránky, nastavenie okrajov
 3. Odrážky a číslovanie
 4. Hlavička a päta strany, vrátane číslovania strán
 5. Práca so stĺpcami
 6. Príprava stránky na tlač
 7. Revízia dokumentu
 8. Porovnávanie súborov
 9. Nastavenie náhľadov na stránku
 10. Hromadná korešpondencia
 11. Štýly a vytvorenie obsahu

Profil školiteľa

Daniel Šlosár pôsobí v Tatra banke na pozícii vedúceho oddelenia Operational Risk, kde má na starosti tím piatich analytikov. Vo svojej doterajšej kariére pôsobil dlhodobo na odbore účtovníctva a mal na starosti automatizáciu rôznych procesov v rámci tohoto útvaru. Ako v oblasti financií, tak aj v oblasti rizík je dôležité včasné a presné spracovanie veľkého množstva dát, na čo sa pre koncového uživateľa používajú rôzne nástroje balíka MS Office. Práve praktické využitie týchto nástrojov je dobrým predpokladom šetrenia času a odbúravania manuálneho spracovania dát. Daniel Šlosár má mnoho praktických skúseností práve v oblasti spracovania dát v nástrojoch MS Office s prepojením na finančný reporting a reporting v oblasti rizík, ale aj v spracovaní údajov používaných z rôznych systémov.

Prihlasovací formulár

Kapacita webináru je obmedzená. Termín prihlasovania je do 5. 12. 2020.  Účastníci, ktorí sa prihlásia, budú po zaplnení kurzu evidovaní ako náhradníci a kontaktovaní iba v prípade, že sa uvoľní miesto. Formulár odporúčame v každom prípade vyplniť, často sa stáva, že sa niekto na poslednú chvíľu odhlási.

Partner tréningu

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningu

Partner Pro Bono tréningov

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.