09. 07. 2012 Nadácia Pontis

Radičová aj Kemka sa na Pohode obracali za pultom

Robota im išla od ruky! Známe tváre sa prišli na letný festival zabaviť, ale aj pracovať.

http://www.pluska.sk/pohoda-2012/radicova-aj-kemka-pohode-obracali-aj-za-pultom.html

Robota im išla od ruky! Známe tváre sa prišli na letný festival zabaviť, ale aj pracovať. Herca Juraja Kemku (36) sme stretli v jednej z kaviarní. S manželkou Adrikou sa postavili za pult a na Pohode si vyskúšali prácu čašníkov. A neboli sami! Návštevníkov festivalu obsluhovala aj expremiérka Iveta Radičová. Pozrite sa, ako im to išlo.

Kemkovci sa za pult postavili v sobotu o jednej popoludní v najväčších horúčavách. „Nezávidím čašníkom túto prácu, som tu tri hodiny a už som poriadne spotený,“ prezradil nám Juraj, keď sme ho navštívili pár minút pred koncom šichty. Oblečené mal netradičné biele tričko, ktoré mu navrhla manželka. Poriadne ho v ten deň prepotil. A čo si najviac pýtali zákazníci? „Väčšinou obyčajnú kávu, ale aj niečo sladké,“ prezradili nám Kemkovci, ktorých za pultom vystriedala expremiérka Iveta Radičová. Tú na festivale sprevádzal jej blízky priateľ Ján Krstiteľ Balázs.

Prišla aj Stingova dcéra

Pohodu navštívilo aj mnoho známych osobností. Návštevníci tak mohli stretnúť herečky Táňu Pauhofovú, Emíliu Vášáryovú, Luciu Siposovú, tanečníkov Ivanu Surovcovú s bratom Tomášom alebo hokejistu Michala Handzuša. Svoju účasť na festivale si odpracovali, napríklad Ivana s bratom učili ľudí tancovať. Jednou z hviezd bola aj dcéra slávneho hudobníka Stinga Coco, ktorá otcovi akoby z oka vypadla. Po koncerte sa nikam neponáhľala a užívala si festivalový program.

Kaščákovi gratulovali hviezdy

Príjemným prekvapením pre usporiadateľa festivalu Michala Kaščáka boli gratulácie k 40. narodeninám od viacerých účastníkov, medzi inými mu zablahoželala aj islandská hudobníčka Emilíana Torrini, ktorá na Pohodezaspievala staršie piesne, ale aj hitovku Jungle Drum.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111