12. 11. 2020 Nadácia Pontis

Séria Pro Bono Workshopov: Ako uspieť v online svete

V spolupráci s Google a Digitálnymi anjelmi prinášame sériu online workshopov na marketingové témy. Využite túto skvelú príležitosť získať nové poznatky a inšpiráciu od top odborníkov.

V tejto sérii nás čakajú 4 zaujímavé témy z oblasti digitálneho marketingu a viac ako 10 hodín skvelého obsahu. Prihlásiť sa môžete na jednu alebo všetky témy cez jednoduchý formulár nižšie. Workshopy sú určené pre mimovládne organizácie.

Program

Workshop 1: Google analytics s Róbertom Lelkesom

18. novembra, 9:00 – 11:30

Merateľnosť je jednou z hlavných výhod online marketingu. Róbert Lelkes, ktorý pracoval viac ako 4 roky v RIESENIA.com a je zároveň Google Certified Trainer vám pomôže porozumieť a ovládať Google Analytics. Vďaka tejto prednáške bude vaša práca v online prostredí oveľa efektívnejšia.

Workshop 2: Ako sa zapojiť do programu Google pre neziskové organizácie s Petrom Šímom

18. novembra, 12:00 – 15:00

V rámci prednášky Google program pre neziskové organizácie vám Peter Šíma, majiteľ a marketingový konzultant v AboveX Digital, ukáže ako funguje Google Ads Grants, ako ho získať, udržať a využiť vo fundraisingu. Dozviete sa, s akými novinkami Google prichádza a ako ich využívajú zahraničné neziskové organizácie.

Workshop 3: Marketingová stratégia – ako si určiť aktivity, ktoré vás dovedú k cieľu s Viktóriou Margitovou

20. novembra, 9:00 – 11:30

Každý podnik uskutočňuje svoje ciele prostredníctvom marketingovej stratégie, ktorá zabezpečuje jeho efektívne fungovanie. Viktória Margitová, ktorá pracuje ako key account manager v digitálnej agentúre Promiseo vám predstaví marketingové stratégie vhodné pre fundraisingové prostredie a pomôže vám s voľbou tej správnej pre vašu organizáciu.

Workshop 4: Ako pomocou YouTube videí budovať povedomie o vašej organizácii s Kamilom Aujeskym

20. novembra, 12:30 – 15:00

Youtube ako jeden z najvýznamnejších marketingových nástrojov v oblasti sociálnych médií predstavuje ideálny spôsob zviditeľnenia sa nielen pre malé podniky ale aj pre menšie neziskové organizácie. Kamil Aujesky, zakladateľ agentúry samsiDigital vás prevedie Youtube základmi a predstaví vám stratégie, ktoré budete môcť aplikovať pri vašej neziskovej organizácie.

Miesto: ZOOM (na email zadaný pri registrácii vám pošleme link na pripojenie)

Kapacita: neobmedzená 🙂

Partneri tréningu


Organizátor aktivity Pro Bono Tréningu

Partner Pro Bono Tréningov

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny vo vzdelávaní, v zodpovednom podnikaní a v boji proti korupcii a chudobe. V týchto témach sme aj experti.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava

tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram