26. 06. 2016 Zodpovedné podnikanie

SSE sa zapojila do dobrovoľníckych aktivít v rámci Dňa Zeme

Zamestnanci spoločnosti Stredoslovenská energetika opäť pomáhali. Prečítajte si, ako sa im podarilo skrášliť okolie Žiliny.

Počas Dňa Zeme sa zamestnanci SSE zapojili do čistenia žilinského Lesoparku.

Deň Zeme, ktorý upozorňuje na dopady ničenia životného prostredia a rozvíja diskusiu o možných riešeniach, sa každoročne koná 22. apríla.

Je potrebné si uvedomiť, že zemské zdroje nie sú nevyčerpateľné, a preto sa treba venovať otázkam životného prostredia a prostredníctvom spoločného celosvetového úsilia chrániť jej poklady pre budúce generácie ľudí a ostatných tvorov žijúcich na Zemi. Aj skupina SSE veľmi aktívne prispieva k ochrane životného prostredia. Jej zamestnanci sa v piatok 22. apríla 2016 zapojili do podpory týždenného festivalu, ktorého inšpiráciou je práve sviatok Deň Zeme.

V rámci týždňa nazvaného mestoINAK zorganizovalo Občianske združenie Preles dobrovoľnícke aktivity v priestoroch Ekocentra Lesopark vo vybranej lokalite Lesopark Chrasť. Dobrovoľníci čistili, upratovali a revitalizovali časť lesného parku Žilina a aj vďaka ochotnej dobrovoľníckej podpore zamestnancov skupiny SSE môžu Žilinčania naplno využívať služby Lesoparku.

Zdroj: TS Stredeoslovenská energetika

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.