03. 04. 2018 Nadácia Pontis

Súťaž Miss Slovensko pomôže aj tento rok dobrej veci

Hlasovaním o Miss Slovensko prispievate do nadačného fondu Srdce pre deti.

Súťaž Miss Slovensko má každý rok aj charitatívny rozmer, keďže celý výťažok z hlasovania o titul EVA Miss Sympatia putuje na dobročinné účely. Hlasovanie širokej verejnosti aj tentoraz podporí nielen samotné finalistky, ale i charitatívny projekt Srdce pre deti.

Fanúšikovia finalistiek Miss Slovensko 2018 si môžu vybrať svoju favoritku prostredníctvom špeciálne vytvoreného microsite na webovej stránke eva.sk. Hlasovať sa už dá online na https://eva.cas.sk/miss-slovensko-2018/ alebo zaslaním SMS na číslo 871 v tvare: MISS (medzera) a číslo Vašej favoritky. Hodnota jednej SMS je 5 € a v celej výške putuje na pomoc deťom. Každá zaslaná SMS pritom predstavuje päť hlasov pre danú favoritku.
Srdce pre deti je charitatívny projekt denníka Nový Čas, ktorý spravuje Nadácia Pontis. Jeho cieľom je pomáhať po celom Slovensku neplnoletým deťom s výrazným zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Náklady na fungovanie projektu znáša v plnom rozsahu Nový Čas. Prostriedky zbierok tak idú do posledného centu na pomoc deťom.
Hlasovanie potrvá až do záverečných minút finálového večera Miss Slovensko, ktorý sa uskutoční 28. apríla na TV JOJ. Víťazka EVA Miss Sympatia získa krásny titul,,vox populi“, ale aj exkluzívny briliantový šperkový set od slovenského výrobcu svadobných obrúčok a šperkov – spoločnosti Loretta.,,Už teraz sa nevieme dočkať, kto sa tento rok stane novou EVA Miss Sympatia, hoci by sme túto výhru dopriali každej finalistke. Veríme, že víťazku tejto kategórie šperk poteší a bude jej navždy pripomínať tento špeciálny večer,“ povedal Martin Smolka, konateľ spoločnosti Loretta, ale aj dizajnér a výrobca šperkov, ktoré sa pripravujú na jednu z prehliadok finálového večera i pre novú Miss Sympatia.
Vyžrebovaný výherca hlasovania o EVA Miss Sympatia 2018 získa 8-dňovú dovolenku na grécky Peloponéz do exkluzívneho rezortu hotelovej siete Aldemar, Olympian Village 5* od cestovnej kancelárie Hydrotour.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram