14. 06. 2017 Zodpovedné podnikanie

V Kia Motors Slovakia to žilo

Pre zamestnancov spoločnosti, ich rodiny a priateľov bol v rámci dňa otvorených dverí pripravený zaujímavý kultúrny program.

Každoročne sa v areáli spoločnosti Kia Motors Slovakia organizuje výnimočné podujatie Deň otvorených dverí pre zamestnancov, ich rodinných príslušníkov, priateľov a známych. Nebolo tomu inak ani tento rok.  V sobotu 10. júna sa opäť netradične otvorili brány závodu pre viac ako 20 000 návštevníkov. Kultúrny program bol oživený množstvom atrakcií pre mladšie i staršie ročníky.

O zábavu sa postarali známi moderátori Marcel Forgáč a Matúš Krnčok. Hviezdami pódia boli Majk Spirit a Celeste Buckingham. Vďaka vystúpeniu skupiny La Gioia si na svoje prišli i priaznivci pop opery, ktorá spája populárnu hudbu a operný spev. Okrem množstva vystúpení, atrakcií a súťaži nechýbali už tradične neziskové organizácie zo Žilinského kraja. Svoje aktivity predstavilo aj desať občianskych združení, ktoré spoločnosť Kia Motors Slovakia dlhodobo podporuje či už priamo, prostredníctvom fondu alebo vlastnej nadácie.

Záchranári z Horskej služby Malá Fatra a z K-7 Psovodi predviedli ukážky záchranárskych akcií a pre deti pripravili lezeckú stenu. Fyzioterapeuti z Centra včasnej intervencie v Žiline si zdravo zacvičili z návštevníkmi. Nechýbali ani preventívne aktivity Červeného kríža. Občianske združenia Cindruška a Lučan sa predstavili s hudobným folklórnym vystúpením.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.