13. 11. 2017 Zodpovedné podnikanie

V Košiciach ženy radili ženám

Ženská sieť v U. S. Steel Košice podporuje v profesionálnom raste a ďalšom rozvoji.

V hutníckej spoločnosti U. S. Steel Košice funguje už od roku 2010 Women’s Network, ktorá je platformou pre ďalšie zapájanie sa žien do firemného života, ich vzdelávanie a networking. Ženská sieť ako dobrovoľná záujmová skupina organizuje viacero podujatí a jedným z nich je aj pravidelný Book Club. Hosťkou októbrového Book Clubu bola Elena Petrášková, viceprezidentka U. S. Steel Košice pre dcérske spoločnosti a služby, ktorá sa umiestňuje na popredných miestach v anketách top žien slovenského biznisu.

Možnosť diskutovať s úspešnou líderkou bolo príležitosťou na stretnutie predstaviteliek viacerých sektorov a výmenu skúsenosti o riešeniach pomáhajúcich ženám uplatniť sa v pracovnom procese, profesionálne rásť a zároveň nájsť rovnováhu medzi súkromným a pracovným životom. Okrem skúseností z oceliarskej firmy sa s veľkým záujmom stretli aj riešenia z VSE Holding prezentované Markétou Hritz či z T-Systems Slovakia predstavené Katarínou Trnovou. Inšpiratívny bol aj projekt zamestnávania zdravotne znevýhodnených, ktorý prezentovala Barbara Kollárová z Karpatskej nadácie a o možnostiach pomoci ženám zažívajúcim domáce násilie hovorila Jana Oleárniková z OZ Fenestra.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.