29. 01. 2018 Zodpovedné podnikanie

VÚB banka poskytuje svojim zamestnancom najlepšiu lekársku pomoc

Zamestnanci sa môžu tešiť z Medzinárodného programu zdravotnej starostlivosti.

Zamestnanci sú základným pilierom prosperujúcej organizácie. Preto sa VÚB banka dlhodobo zameriava na ich zdravie, a to nielen aktivitami a projektami, ktoré slúžia ako prevencia proti chorobe, únave či stresu. Novinkou, ktorú v rámci benefitov VÚB banka ako súčasť Medzinárodnej divízie zahraničných bánk ISBD pripravila pre svojich zamestnancov, je Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti.

Tento program umožňuje zamestnancom VÚB v prípade vážnych zdravotných problémov nielen získať výnimočné zdravotné poradenstvo (Best Doctors), ale pokryje aj všetky náklady súvisiace s liečbou v popredných svetových nemocniciach.

Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti zabezpečuje potvrdenie diagnózy a odporučenie najlepšej dostupnej liečby medzinárodným zdravotníckym odborníkom, liečenie v zahraničí a všetko potrebné na zaistenie toho, aby zamestnanec dostal najlepšiu lekársku starostlivosť na svete bez obáv z organizovania alebo platenia za ošetrenie. Súčasťou je aj zabezpečenie dopravy a ubytovania pre osobu, ktorá bude pri náročných chvíľach zamestnanca sprevádzať a problémom nie je ani komunikačná bariéra, pretože zamestnancom bude poskytnutá pomoc pri vybavovaní víz, či tlmočení počas konzultácie s lekármi.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.