25. 02. 2021 Vzdelávanie

Zakladáme EDUklub inovatívnych učiteľov

Pridajte sa do skupiny na Facebooku a sledujte trendy v modernom vzdelávaní.

Inovatívne vzdelávanie žije aj na Slovensku. Dokazuje to už 5 rokov existencie programu Generácia 3.0. Keďže chceme, aby sa povedomie o zaujímavých metódach, aktivitách, podujatiach či článkoch, s ktorými sa stretávame, šírilo ďalej, zakladáme na Facebooku skupinu EDUklub inovatívnych učiteľov.

Je určená učiteľkám, učiteľov, riaditeľkám, riaditeľom škôl a ďalším pracovníkov s deťmi a mladými, ktorí sa zaujímajú o inovatívne vzdelávanie. Cieľom je navzájom zdieľať príklady moderného a inovatívneho vzdelávania, ktoré už dnes na Slovensku máme, stačí ich rozšíriť.

V tejto skupine nájdete:

  • inšpirácie slovenských vzdelávacích programov,
  • príklady dobrej praxe priamo zo škôl,
  • tipy na podujatia o inovatívnom vzdelávaní,
  • tipy na sledovanie dopadu vzdelávacích prístupov.

Pri vstupe do skupiny sa vás pýtame na to, v ktorej oblasti venujúcej sa vzdelávaniu pracujete, a prečo sa o takéto učenie zaujímate. Je to preto, aby sme vedeli lepšie prispôsobovať typ obsahu vašim potrebám.

Pridajte sa do skupiny a sledujte úspešné slovenské príklady a inšpirácie.

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny vo vzdelávaní, v zodpovednom podnikaní a v boji proti korupcii a chudobe. V týchto témach sme aj experti.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava

tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram