25. 04. 2019 Nadácia Pontis

Pro Bono Tréning: Ako sa stať naozaj dobrým rečníkom?

Vystupovanie pred publikom nemusí byť nočnou morou. Ako zaujať prezentáciou a stať sa lepším spíkrom sa dozviete na ďalšom Pro Bono Tréningu.  

Vystupovanie na verejnosti nie je jednoduché a pre niekoho može byť dokonca aj nočnou morou. Pre iných je prirodzenou súčasťou ich každodenného života. Ako je to však vo všetkom – tréning robí majstra. Naučíte sa dosiahnuť svoj rečnícky cieľ: zaujať, motivovať, vysvetliť, presvedčiť, či inšpirovať.

Spoznáte nástroje, ktoré vám uľahčia vystupovanie pred publikom a naučíte sa komunikačné techniky, ktoré z Vás urobia autentických rečníkov. Celý tréning bude zameraný prakticky a našim najsilnejšim nástrojom bude úprimná a konštruktívna spätná väzba. Vďaka malej skupine si budete môcť v bezpečnom prostredí prakticky vyskúšať ako teória funguje v praxi.

Dátum: 09.05.2019

Čas: 9:00 – 16:00

Miesto: Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s. – Polus Tower, Vajnorská 100/A, 831 04 Bratislava

Kapacita: 8 miest

Školiteľ: Martin Partl, Senior Key Account Manager, Plzeňský Prazdroj

Profil školiteľa: 

Martin pracuje niekoľko rokov ako sales manažér. Už počas vysokej školy sa venoval  rozvoju mladých talentov v študentskej organizácii AIESEC . Túto záľubu ďalej rozvíjal ako tréner mäkkých zručností na Slovenku, ale aj v zahraničí.  Svoje prezentačné zručnosti využíva nielen pri svojej každodennej práci, ale aj pri moderovaní medzinárodných konferencii. Naposledy moderoval a zároveň viedol školenie prezetnačných zručností pre Google developerov s medzinárodnou účasťou.

Prihlasovací formulár:

Kapacita tréningu je 8 miest, pričom za jednu mimovládnu organizáciu sa môže prihlásiť jeden zamestnanec. V prípade, že tréning nebude plne obsadený, v prihlasovacom formulári je možnosť zaznačiť, aby sme Vás kontaktovali, pokiaľ máte záujem prísť viacerí. Termín prihlasovania je do 5.05.2019.  Účastníci, ktorí sa prihlásia po zaplnení kurzu budú evidovaní ako náhradníci a kontaktovaní iba v prípade, že sa uvoľní miesto. Formulár teda odporúčame v každom prípade vyplniť, často sa stáva, že sa niekto na poslednú chvíľu odhlási.

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningy

 

 

 

 

Partner aktivity Pro Bono tréningy

 

 

Kto sme

Prepájame firmy, mimovládne organizácie, štátne inštitúcie, komunity a jednotlivcov, aby sme spoločnými silami dosiahli pozitívne zmeny v zodpovednom podnikaní, v sociálnych inováciách a vo filantropii. V týchto témach sme aj experti.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


Instagram