28. 10. 2021 Nadácia Pontis

Pro Bono Webinár: Ako dať komunikácii zmysel

Ako zvyčajne komunikujeme doma, v práci, v sociálnom prostredí medzi priateľmi, s deťmi či známymi? Ak sa aj vy často zamýšľate nad tým, ako sa rozprávate s inými ľuďmi, ako na nich reagujete a čo vám to prináša, prihláste sa na náš nový Pro Bono Tréning. Spolu na ňom objavíme, akým spôsobom môžeme komunikovať efektívnejšie a dať našej komunikácii iný zmysel. Pozrieme sa aj na to, ako sa nezblázniť v náročnejších situáciách s deťmi, partnermi či kolegami.

Na tréningu sa dozviete:

  • ako si zlepšiť vzťahy so svojím okolím – pracovným aj súkromným,
  • ako lepšie porozumieť sebe a druhým,
  • ako sa dohovoriť aj vo „svojom jazyku“ ľahšie,
  • osvojíte si umenie efektívnej komunikácie v každodennom živote.

Oprieme sa o základy koučingu, ktorý nám otvorí cesty k dosiahnutiu našich cieľov, rýchlejšiemu a efektívnejšiemu splneniu si našich snov, vylepšeniu vzťahov aj ku koncu nekonečného odkladania úloh a pretekov s časom. Okrem iného nazrieme tiež do tajov fungovania nášho mozgu, čo nám vysvetlí mnohé procesy.

Čo budete potrebovať k webináru: stabilné pripojenie na internet a chuť učiť sa.

Dátum a čas: piatok 12.11.2021, 13:00 – 15:30

Miesto: Zoom (pozvánku s linkom dostanete mailom)

Školiteľka: Helena Windisch (Heineken)

Kapacita: neobmedzená

Tréning je primárne určený pre zástupcov neziskového sektora, školy, škôlky, mestá a obce. Bude vedený čiastočne ako workshop a nebude z neho vyhotovený záznam.

Helena Windisch

Helena Windisch je skúsená líderka s intenzívnymi skúsenosťami v medzinárodných organizáciách a rôznych priemyselných odvetviach. Venuje sa oblastiam Public Affairs & Corporate Communication & PR. Jej skúsenosti pochádzajú z komunikačných agentúr, ale aj nadnárodných korporácií ako Sony, Foxconn či ESET. V súčasnosti pracuje ako Corporate Affairs Manager pre HEINEKEN Slovensko. Jej práca sa postupne viac zamerala na vedenie ľudí a tímov. Ako skúsená líderka školila, viedla a rozvíjala svoj tím, ktorý bol zasadený do multikultúrneho prostredia. Tieto skúsenosti a vnútorná potreba vytvárať motivujúce prostredie a inšpirovať ľudí k objavovaniu vlastného potenciálu ju priviedli k tomu, že sa stala aj koučkou Neuroleadershipu.

Termín prihlasovania sa na webinár je do stredy 10.11.2021. Zaregistrujte sa pomocou formulára nižšie.

Pro Bono partner tohto školenia

Organizátor

Partner Pro Bono tréningov

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111