18. 05. 2020 Nadácia Pontis

Pro Bono webinár: Motivácia zamestnancov a leadership

Ako udržať v dnešnej dobe motiváciu zamestnancov? Aké sú žiadané parametre lídra? A čo vlastne formuje ľudí počas ich pracovnej kariéry?

Na tieto otázky sa pozrieme počas júnového webinára s Petrom Štillom z Tatra banky. Cieľom bude nahliadnuť do spôsobov motivácie, učenia a samotnej práce s ľuďmi, ktorá sa dnes považuje za jedno z najťažších povolaní. Webinár bude interaktívny a prebiehať bude najmä prostredníctvom diskusií.

Čo budete potrebovať k webináru: stabilné pripojenie na internet, počítač s webkamerou, mobil, chuť učiť sa a diskutovať.

Dátum

11. 6. 2020 o 16:00-18:00

Miesto

Microsoft Teams (email zadaný pri registrácii bude slúžiť ako prístup do webovej aplikácie komunikačnej platformy Microsoft Teams – žiadne heslo nepotrebujete)

Kapacita

12 miest

Program

Téma: Motivácia a vedenie ľudí

  • Poznaj s kým pracuješ – Generácie a ako na ne – štýly učenia a riadenia ľudí, spätná väzba, princíp
  • Poznaj aj sám seba – základ leadershipu (a nechaj aby ťa ľudia spoznali)
  • Motivátory – (Maslovova pyramída hodnôt, peniaze, vzdelanie, posun, úspech, tím, leader, vyšší zmysel, sebarealizácia)
  • Vaše motivátory a tímové riešenie zaslaných problémov
  • Diskusia

Profil školiteľa

Peter Štilla

V Tatra banke pôsobím od roku 2008. Začínal som v pobočke ako servisný poradca.

Od roku 2013 som viedol tím pobočky v Žiari nad Hronom a od roku 2015 pôsobím ako regionálny riaditeľ v Raiffeisen banke.

Dnes má región 17 pobočiek a 85 ľudí, pričom sa venujem primárne personálnym otázkam, vzdelávaniu zamestnancov a ich motivácii, riadeniu obchodných výsledkov a výchove nových manažérov.

Každý deň sa snažím prerozdeliť medzi prácu manažéra, čas s rodinou a triatlon, ktorý je mojím športovým koníčkom.

Prihlasovací formulár

Kapacita webináru je obmedzená. Za jednu občiansku organizáciu sa môže prihlásiť jeden zamestnanec. V prípade, že tréning nebude plne obsadený, v prihlasovacom formulári je možnosť zaznačiť, aby sme vás kontaktovali, pokiaľ máte záujem prihlásiť sa viacerí. Termín prihlasovania je do 31. 5. 2020.  Účastníci, ktorí sa prihlásia, budú po zaplnení kurzu evidovaní ako náhradníci a kontaktovaní iba v prípade, že sa uvoľní miesto. Formulár teda odporúčame v každom prípade vyplniť, často sa stáva, že sa niekto na poslednú chvíľu odhlási.

Partner tréningu:

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningu:

Partner Pro Bono tréningov:

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111