01. 03. 2019 Nadácia Pontis

Pro Bono Webinár: Podvojné účtovníctvo pre neziskovú sféru v kocke

Ste mimovládka a podvojné účtovníctvo je vašou každodennou potrebou? Zúčastnite sa série webinárov firmy Accace a dozviete sa, ako správne účtovať v neziskovom sektore. 

V rámci 4 odborných webinárov zo série #accacelife si prejdete zákon o účtovníctve, zásady účtovania a postupy pre jednotlivé kategórie. Odborníci z firmy Accace vám pomôžu zodpovedať všetky vaše otázky a problémy.

Každý zo 4 webinárov bude trvať len hodinu. Prebiehať budú cez webovú aplikáciu ZOOM, ktorá si vyžaduje len internetové pripojenie. Pre prihlásenie na sériu webinárov vyplňte dotazník nižšie. Pred samotným webinárom vám zašleme link na pripojenie.

Termíny webinárov:

  • 27. marec, 10:00 – 11:00  Zákon o účtovníctve – základy, pojmy, prehľad
  • 16. apríl, 10:00 – 11:00    Vybrané témy týkajúce sa podvojného účtovníctva (zásady a oceňovanie, deň účt. Prípadu, účtovný rozvrh)
  • 8.máj, 10:00 – 11:00         Postupy účtovania pre neziskové organizácie I.
  • 29.máj, 10:00 – 11:00       Postupy účtovania pre neziskové organizácie II.

Kapacita: 50 účastníkov

Školiteľ: Ing. Radka Hubčíková, ACCACE

Profil školiteľa:
Radka v spoločnosti Accace pôsobí na pozícii Accounting Supervisor, kde má na starosti tím 5 účtovníkov. Vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, odbor Účtovníctvo a audítorstvo. Má skúsenosti s vedením a implementáciou účtovníctva pre menšie lokálne aj veľké medzinárodné firmy v rôznych účtovných softvéroch ako napr. Pohoda, Omega, Microsoft Nav, Microsoft Dynamics AX či SAP. Radka je členom ACCA a venuje sa primárne problematike IFRS a automatizácie účtovníctva, okrem toho pravidelne prednáša na školeniach a webinároch určených nie len pre klientov, ale aj pre kolegov z účtovného a daňového oddelenia. Radka má tiež skúsenosti s workshopmi pre neziskovky, študentov a začínajúcich podnikateľov. 

Prihlásenie:
Kapacita webinárov je 50 miest, pričom za jednu mimovládnu organizáciu sa môžu prihlásiť max. 2 zamestnanci. V prípade, že tréning nebude plne obsadený, v prihlasovacom formulári je možnosť zaznačiť, aby sme vás kontaktovali, pokiaľ máte záujem sa pripojiť viacerí. Termín prihlasovania je do 17. marca 2019.  K webinárom nebude možné pripojiť sa bez predchádzajúcej registrácie v tomto prihlasovacom formulári:

Pro bono partner školenia

 

 

 

Organizátor aktivity Pro Bono Tréningy

 

 

 

Partner aktivity Pro Bono tréningy

 

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.