15. 04. 2021 Nadácia Pontis

Webinár pre organizácie a školy: Ako na úspešný projekt?

Chceli by ste sa so svojím projektom prihlásiť do grantovej výzvy, na ktorú ste natrafili, no nie je vám jasné, ako celý proces funguje a na čo dať pozor, aby ste skončili medzi úspešnými žiadateľmi? V prípade neúspechu totiž strácate drahocenný čas, ktorý ste namiesto vypĺňania formulárov mohli venovať niečomu inému. Aby ste sa vyhli tejto situácii, pripravili sme pre vás webinár s názvom Ako na úspešný projekt?

Na webinári si ukážeme, ako vyzerá celý proces grantovej výzvy či ako napísať a zrealizovať dobrý projekt. Pozrieme sa aj na fungovanie portálu Darca.sk, s ktorým sa mnohí stretávate pri podávaní žiadostí, pomenujeme tiež najčastejšie chyby v projektoch a povieme si, ako sa im vyhnúť.

Dátum

Vo štvrtok 29. 4. 2021 od 14:00 do 15:30

Miesto

ZOOM. Potrebná je registrácia.

Program

14:00 – 15:10

  • Čo robí Nadácia Pontis a koho podporuje
  • Ako napísať dobrý projekt?
  • Ako funguje portál Darca.sk?
  • Ako na rozpočet projektu?
  • Najčastejšie chyby pri podávaní projektov a v následnom procese

15:10 – 15:30

  • Otázky a odpovede

Profily školiteliek

Dominika Horňáková, senior programová manažérka Nadácie Pontis

Dominika vedie tím inklúzie, ktorý koordinuje nadačné fondy zamerané najmä na podporu sociálne a zdravotne znevýhodnených skupín obyvateľstva. Zároveň spravuje Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis.

Eva Mikolajczyková, programová manažérka Nadácie Pontis

Eva je súčasťou tímu inklúzie. Spravuje Nadačný fond dm drogerie markt, Generali a Fond pre podporu LGBT+ komunity. Zároveň koordinuje program Online tlmočník v rámci Nadačného fondu Telekom a od januára 2021 má na starosti administráciu Asociácie firemných nadácií ASFIN.

Pre koho je webinár určený: Pre zástupcov a zástupkyne občianskych organizácií, škôl, samospráv a všetkých, ktorí sa vo svojej práci stretávajú s grantovými výzvami.

Webinár bude tlmočený aj do posunkového jazyka.

Nezabudnite sa zaregistrovať

Registrácia je otvorená do 28. apríla. ZOOM link zašleme zaregistrovaným účastníčkam a účastníkom e-mailom.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.