16. 09. 2021 Nadácia Pontis

Webinár pre organizácie a školy: Ako úspešne ukončiť a vyúčtovať projekt

Dostali ste grant a zrealizovali projekt. Všetko dobre (alebo aspoň vyhovujúco) dopadlo a teraz je na čase túto etapu projektového života uzavrieť. Čo to však vlastne znamená ukončiť projekt a ako má vyzerať záverečná správa? Prečo odo mňa pri záverečnom vyúčtovaní pýtajú aj bločky za „smiešnych" 2,50? Akým chybám sa vyhnúť? Aby ste sa pred Vianocami zbytočne nestresovali so záverečnými správami projektov, pripravili sme si pre vás webinár, na ktorom si zodpovieme všetky tieto otázky.

Dátum

Vo štvrtok 7. 10. 2021 od 14:00 do 15:30

Miesto

ZOOM. Potrebná je registrácia.

Program

14:00 – 14:50

  • Čo robí Nadácia Pontis a koho podporuje
  • Čo znamená ukončiť projekt?
  • Ako písať záverečné správy?
  • Ako spraviť vyúčtovanie?
  • Najčastejšie chyby pri vyúčtovaní projektov

14:50 – 15:30

  • Otázky a odpovede

Profily školiteliek

Dominika Horňáková, senior programová manažérka Nadácie Pontis

Dominika vedie tím inklúzie, ktorý koordinuje nadačné fondy zamerané najmä na podporu sociálne a zdravotne znevýhodnených skupín obyvateľstva. Zároveň spravuje Nadačný fond Telekom pri Nadácii Pontis.

Eva Mikolajczyková, programová manažérka Nadácie Pontis

Eva je súčasťou tímu inklúzie. Spravuje Nadačný fond dm drogerie markt, Generali a Fond pre podporu LGBT+ komunity. Zároveň koordinuje program Online tlmočník v rámci Nadačného fondu Telekom a od januára 2021 má na starosti administráciu Asociácie firemných nadácií ASFIN.

Pre koho je webinár určený: Pre zástupcov a zástupkyne občianskych organizácií, škôl, samospráv a všetkých, ktorí sa vo svojej práci stretávajú s grantovými výzvami.

Webinár bude tlmočený aj do posunkového jazyka.

Nezabudnite sa zaregistrovať

Registrácia je otvorená do 6. októbra. ZOOM link zašleme zaregistrovaným účastníčkam a účastníkom e-mailom.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111