Kto sme?

Máme vyše 20-ročné skúsenosti s individuálnou a firemnou filantropiou, zodpovedným podnikaním firiem a so správou nadačných fondov.

Výborne poznáme slovenský občiansky sektor a máme tak prehľad, ktoré oblasti potrebujú podporu, aj ktoré organizácie majú najlepšie výsledky.

Naše know-how sa opiera o prax z anglosaských krajín, kde je filantropické poradenstvo bežné podobne ako privátne bankovníctvo.

Náš tím

Martina Kolesárová

výkonná riaditeľka

02 5710 8111
martina.kolesarova@nadaciapontis.sk

Martina je výkonná riaditeľka Nadácie Pontis, kde sa venuje najmä sociálnym inováciám, vzdelávaniu a strategickej filantropii. Niekoľko rokov žila v zahraničí, kde sa zaoberala spoločenskou zodpovednosťou firiem a podporou sociálnych inovátorov Ashoka Fellows. Jej srdcovkou je prepájanie sveta neziskoviek, filantropov a firiem.

Ivana Kompasová

senior manažérka pre stratégie vo filantropii

0917 750 319
ivana.kompasova@nadaciapontis.sk

Ivana vedie tím strategickej filantropie. Predtým sa venovala Charte diverzity a oceneniu Via Bona Slovakia. Firemný svet dobre pozná aj z druhej strany – 13 rokov mala na starosti marketing, CSR a internú komunikáciu v spoločnosti Hewlett Packard. V Impact Philanthropy sa špecializuje na komunikáciu s individuálnymi filantropmi a na rodinné firmy.

Fero Pauliny

manažér pre stratégie vo filantropii

0907 400 164
fero.pauliny@nadaciapontis.sk

Fero dlhé roky pracoval vo watchdogovej organizácii, kde rozvíjal ocenenie Biela vrana, pripravoval konferencie a zastrešoval online komunikáciu. Výborne pozná slovenský občiansky sektor a v Impact Philanthropy tak pomáha filantropom vyberať tie najlepšie organizácie a nastavovať ich strategickú pomoc tak, aby mala čo najväčší dopad.

Kto sme

Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava


tel.: (421 2) 5710 8111


×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.