Kontaktujte nás

Nadácia Pontis
Zelinárska 2
821 08 Bratislava
Tel.: (00 421) 2 5710 8111

V prípade záujmu o podrobnejšie informácie nám, prosím, napíšte na e-mailovú adresu viabona@nadaciapontis.sk alebo kontaktujte priamo Beatu Fekiačovú, ktorá prípravu Via Bony zastrešuje:

Beata Fekiačová

programová manažérka

0918 058 932
beata.fekiacova@nadaciapontis.sk

Beata pripravuje výber víťazov a organizáciu galavečera Via Bona Slovakia a ďalšie podujatia tímu zodpovedného podnikania, ako napr. CSR Summit a Ceny SDGs. Podieľa sa na organizácii odborných podujatí a tvorbe CSR stratégií pre firmy a organizácie verejného sektora.

Dajte nám tip na firmu, ktorá si podľa vás zaslúži ocenenie Via Bona Slovakia 

Máte vlastnú skúsenosť spokojného zákazníka či nadšeného zamestnanca, alebo ste vďační firme, že pre svoje okolie či životné prostredie robí niečo užitočné? Navrhnite ju na ocenenie Via Bona Slovakia. Stačí, ak nám napíšete jej názov a stručné zdôvodnenie, prečo si ocenenie zaslúži. Nadácia Pontis sa s danou firmou skontaktuje a dohodne s ňou jej zaradenie do súťaže. Ďakujeme za Vaše tipy.

  Kto sme

  Vytvárame silné a zmysluplné spojenia medzi firemným, občianskym a verejným sektorom v našich troch strategických témach – v sociálnych inováciách, vo filantropii a v zodpovednom podnikaní. V nich si budujeme expertízu, prinášame trendy, presadzujeme dlhodobý dopad a inšpirujeme.


  Nadácia Pontis
  Zelinárska 2
  821 08 Bratislava


  tel.: (421 2) 5710 8111


  Instagram